RU EN UA
65016, Україна, Одеса, пр. Ванинй, 3    
RU EN UA
65016, Україна, Одеса, пр. Ванинй, 3
RU EN UA
65016, Україна, Одеса, пр. Ванинй, 3
СТАНДАРТ
Затишний однокімнатний номер площею 25 м2 з панорамними вікнами і виходом на балкон буде ідеальним варіантом для бізнес поїздок. Номер обладнаний італійськими меблями, зоною для роботи, двоспальним ліжком (200 * 220см) або двома полуторними ліжками (100 * 200см) з ортопедичними матрацами.
СТУДИО
Просторий однокімнатний номер площею 40 м2 з панорамними вікнами і виходом на балкон, розділений на спальну зону і зону відпочинку. Номер даної категорії буде ідеальним варіантом як для бізнес-поїздки, так і для комфортного сімейного відпочинку в готелі Одеси на березі моря. Обладнаний італійськими меблями, двоспальним ліжком (200 * 220 см) або двома полуторними ліжками (100 * 200) з ортопедичними матрацами, передбачена комфортна робоча зона.
НАПIВЛЮКС
Світлий і комфортний однокімнатний номер площею 50 м2 з чудовою панорамою Чорного моря і виходом на власну терасу. Номер буде ідеальним варіантом для тих, хто високо цінує максимум свободи і простору. Великим плюсом буде тераса, де Ви зможете насолодитися смачним сніданком на свіжому морському повітрі і відпочити в шезлонгах на терасі.
ЛЮКС
Вишуканий двокімнатний номер площею 117 м2, з вікон якого відкривається чудовий краєвид на море. Простора тераса дозволить Вам прокидатися з першими променями сонця, що сходить, снідати на свіжому повітрі не виходячи з номера і ніжитися в променях післяобіднього сонця на шезлонгах під шум морського прибою.