RU EN UA
65016, Україна, Одеса, пр. Ванинй, 3    
RU EN UA
65016, Україна, Одеса, пр. Ванинй, 3
RU EN UA
65016, Україна, Одеса, пр. Ванинй, 3

Послуги

ТРАНСФЕР

Ми з нетерпінням чекаємо Вашого приїзду в готель в Одесі Stella Residence Club. Щоб Ваша подорож була приємною, замовте послугу трансферу від аеропорту, залізничного або автовокзалу. За Вашим бажанням ми підберемо для Вас автомобіль бізнес або економ-класу, Вас зустрінуть з іменною табличкою і назвою готелю.

ВИКЛИК ТАКСІ

Якщо Вам необхідно викликати таксі - наберіть на стійку поселення і адміністратор готелю замовить для Вас автомобіль

ПРОКАТ АВТОМОБІЛЯ

Якщо Ви хочете бути мобільні під час відпочинку або відрядження, ми допоможемо Вам забронювати прокат автомобіля будь-якого класу на потрібні Вам дати.

ЕКСКУРСІЇ

В Одесі не нудно! В Одесі весело! В Одесі цікаво! Бажаєте ближче познайомитися з містом? Ми замовимо для Вас індивідуальні або групові екскурсії по нашому чудовому місту.

ПОСЛУГИ ПРАЛЬНI

Ми із задоволенням впорядкуємо Ваші речі, і в той же день Ви отримаєте їх назад випраними і відпрасованими. Робимо з любов'ю для Вас.

ROOM SERVIСE

Порадуйте себе! Для цього в нашому готелі Ви можете замовити сніданок в номер або будь-яку іншу страву і напої з меню ресторану. Room service - це можливість створити домашню обстановку в номері готелю.

ДИТЯЧИЙ КЛУБ

SPA-готель в Одесі Stella Residence Club є ідеальним місцем для відпочинку з дітьми. Професійні вихователі допоможуть весело провести час вашим малюкам за різними конкурсами, розвиваючими іграми або переглядом улюблених мультфільмів. Ми подбали про те, щоб перебуваючи на відпочинку з сім'єю, Ви могли провести романтичний вечір зі своєю половинкою, надавши турботу про дитину нашим вихователям з дитячого клубу.