ПРОГРАМИ АЕРОБІКА

PUMP IT – силове тренування з використанням штанги, спрямоване на опрацювання всіх основних м’язових груп. Підходить для будь-якого рівня підготовленості. Тривалість – 55 хвилин.

STATION POWER – кругове тренування з використанням різного обладнання. Робота середньої та високої інтенсивності, з послідовним чергуванням сили та кардіо. Тривалість – 55 хвилин.

GAMPING POWER – силове тренування зі скакалкою, дає хороше навантаження серцю та судинам, підвищує витривалість, спалює зайві калорії та дарує море позитивних емоцій. Тренування складається не тільки зі стрибків на скакалці, але й із силових вправ, І все це – при мінімальних витратах часу. Тривалість – 55 хвилин.

BGL (Belly Glute Legs – прес, сідниці, ноги) – силове тренування з використанням різноманітного фітнес обладнання для тренування серцево-судинної системи, ніг, сідниць, преса, зміцнення м’язів, суглобів, зв’язок, покращення конституції тіла. Підходить для будь-якого рівня підготовленості. Тривалість – 55 хвилин.

BPS (Belly Planе Stretching – прес, плоский живіт, розтяжка, розслаблення) – тренування м’язів черевного преса, підвищення гнучкості, пластичності, покращення конституції тіла. (Belly Planе Stretching – прес, плоский живіт, розтяжка, розслаблення). Підходить для всіх рівнів підготовленості. Тривалість – 45 хвилин.

SSS – інтервальне тренування з використанням слайд-платформи, степ-платформи та іншого обладнання для тренування серцево-судинної системи. Використовуючи це обладнання, покращується рівновага, спритність, координація рухів і сила. Підходить для середнього та високого рівнів підготовленості. Навантаження середньої та високої інтенсивності. Тривалість – 55 хвилин.

TRX|RIP TRAINING – петлі TRX/RIP Training – це універсальний тренажер, що дозволяє проводити функціональні тренування з власною вагою для всього тіла – безпечно та ефективно. Петлі TRX дозволяють виконувати сотні функціональних вправ на розвиток сили, витривалості, гнучкості та рівноваги. Одна з важливих властивостей Rip Training – це можливість використання еластичного навантаження. Таким чином, ми можемо розвивати і потужність, і швидкісні якості. Тренування TRX| RIP Training буде цікавою як для чоловіків, так і для жінок. Тривалість – 50 хвилин.

COCKTAIL POWER – інтервальне тренування з використанням різного фітнес обладнання для тренування серцево-судинної системи, зміцнення м’язів, суглобів, зв’язок, покращення конституції тіла. Підходить для середнього та високого рівнів підготовленості. Тривалість – 55 хвилин.

SCJ (Step–Сore–Gamping) – інтервальне тренування з використанням стійкої та нестійкої платформ, а також стрибки на скакалці. Це тренування допоможе максимально охопити всі групи м’язів, зміцнити зв’язки, м’язи та за короткий період підготувати вас до літа! Тривалість – 55 хвилин.

HIIT – високоінтенсивне інтервальне тренування з чергуванням періодів, тобто. короткі інтенсивні анаеробні вправи з менш інтенсивними періодами, що відновлюють. Ці короткі, інтенсивні тренування забезпечують покращення метаболізму глюкози та спалювання жиру. Підходить для середнього та високого рівня підготовленості. Тривалість – 50–55 хвилин

TABATA NEW – тренування по системі Табата відмінно спалюють жир, і дійсно можуть вивести Ваші фітнес-заняття на новий рівень. Її називають принцип інтервальних навантажень, тобто людина за певний проміжок часу здійснює фізичні вправи з максимальною інтенсивністю, потім короткий відпочинок та знову повторення комплексу вправ. Підходить для середнього та високого рівня підготовленості. Тривалість – 55 хвилин.

FUNCTIONAL TRAINING – сенс функціонального тренінгу в тому, що людина відпрацьовує рухи, необхідні їй у повсякденному житті: вчиться легко вставати та сідати за стіл або в глибоке крісло, технічно перестрибувати через калюжі, піднімати та утримувати на руках дитини – список можна продовжувати нескінченно. Тривалість – 55 хвилин.

CYCLING&BPS – кардіо-тренування з використанням велотренажерів та різного фітнес обладнання. Ефективність програми полягає у поєднанні тренування серцево-судинної системи, м’язової сили та витривалості, прискоренні процесів спалювання жирів. Для високого та середнього рівнів підготовленості. Тривалість – 45 хвилин.

AERO SCULPT – тренування, для тих, хто давно веде активний – спортивний спосіб життя. Тренування чергує аеробне та силове навантаження. Дає можливість ефективно тренувати м’язи, дихальну та серцево-судинну системи. Навантаження від середньої до середньої, потрібна певна підготовка. Підходить для найвищого рівня підготовленості. Тривалість – 50 – 55 хвилин.

FRENCH GYMNASTICS – рухи в гімнастиці розтягують м’язи, роблячи їх довшими і надаючи тілу красиву рельєфність. Вправи дозволяють за мінімального навантаження на хребет зміцнити м’язовий корсет, не нарощуючи мускулатуру. Французька гімнастика – силове тренування, виконується лежачи

або сидячи на підлозі. Вона розвиває гнучкість суглобів, еластичність зв’язок, силу та витривалість. Підходить для будь-якого рівня підготовленості. Тривалість – 55 хвилин.

HBS (Harmony Body Spirit – гармонія тіла і духу) – тренування, що включає елементи тайц зі цюань, ци–гун, йоги, пілатесу, дихальних технік, розслаблення та шавасани. Покращує силу, гнучкість, кровообіг, рухливість суглобів, поставу. Підходить для будь-якого рівня підготовленості. Тривалість – 55 хвилин.

YOGA – спеціально розроблені комплекси Хатха-йоги, що нормалізують психоемоційний стан в цілому, що складаються з вправ, що розвивають баланс і концентрацію, що підвищують силу та гнучкість. Комплекси лікувальних вправ (асан) та динамічних зв’язок (віньяс), що ведуть до стану здоров’я та гармонії. Тривалість – 2 години.

DAO-YIN (китайська гімнастика) Тайцзі – це набір рухів, що сприяє загальному оздоровленню, зміцненню організму, що продовжує молодість. Підходить для будь-якого рівня підготовленості. Тривалість –1 година 30 хвилин.

PILATES – стабілізація поперекового відділу хребта, зміцнення мускулатури тазового дна, поліпшення рухливості суглобів, м’язової сили, поліпшення координації рухів, фізичної та психічної витривалості. Підходить для всіх рівнів підготовленості. Тривалість – 55 хвилин.

BELLY FIT – один з найсильніших та загадкових танців сучасності. Позитивно впливають на роботу жіночих внутрішніх органів, зміцнює м’язи спини, сприяє гармонійній зміні фігури, підвищує пружність м’язів живота. Краса, виражена у русі! Він одночасно духовний та сексуальний, у ньому є щось магічне! Тривалість – 55 хвилин.

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ НАПРЯМ

ZUMBA – ритмічне попурі з латиноамериканських, іспанських, африканських танцювальних мелодій і рухів, поєднане з аеробікою. Ця програма є гарним кардіо-тренуванням, що дозволяє худнути, підтримувати форму та моделювати тіло. За рахунок багаторазового повторення вправ, з’єднаних у веселий танець, дається навантаження на м’язи, тренується серцево-судинна та дихальна система, підвищується загальний рівень витривалості організму. Тривалість – 55хв.

SALSA-TANGO – танець латиноамериканський, що бере свої витоки на острові веселощів і вічного щастя – Кубі. Сальса – це танець-флірт, дуже корисний для самовдосконалення, сальса відмінно розвиває творчі здібності, вчить відчувати ритм, бути гнучким, пластичним та рухати стегнами. Tango – Аргентинський народний танець, що відрізняється енергійним та чітким ритмом, це шоу, в якому музикою та постановником продиктовані кроки, характер та почуття. Для танго «фантазія» характерна віртуозна техніка виконання, видовищність рухів та фігур. Тривалість – 55 хв.

У фітнес клубі Stella Residence Club представлений комплекс групових програм аквааеробних, єдиноборств та дитячих групових програм.

З діючим розкладом групових тренувань Ви можете ознайомитись у вкладці РОЗКЛАД.