Клубні картки

При оформленні клубної картки менеджер відділу продажу допоможе підібрати комплекс вправ саме для Вас, виходячи з ваших цілей та/або можливих протипоказань. Він детально розпише, з яких групових занять можна розпочати, а які варто обмежити. Басейн дасть Вам можливість участі в програмах з аквааеробіки, персональних тренінгах, а також просто зняти напругу після інших тренувань. На території басейну ви зможете розслабитися за чаюванням ароматного чаю, відвідати наш спа комплекс, який включає фінську сауну і турецький хаммам.

Детальніше

«Стань стрункішою за 30 днів».

Кількість місць у групі обмежена!

За 30 днів Ви зменшите вагу від 2 до 10 кг без шкоди для здоров’я!

Ми не продаємо чарівну пігулку, ми даємо реальний результат!

Переможець отримає подарунок!🎁

Детальніше

Басейн

Басейн клубу Stella Residence Club призначено для професійного плавання. На території басейну розташовані дві зони відпочинку, куди Ви зможете замовити собі напої та перекусити. При довжині басейну 25 метрів і ширині 7,5 метрів максимальна глибина басейну становить 1,7 метра. У басейні розташовані 6 гейзерів, через які вода сильним натиском надходить вгору, захоплюючи за собою купаючого. Обладнаний водоспадом, масаж якого впливає на організм, даруючи бадьорість та заряд енергії на цілий день. Температурний режим підтримується лише на рівні +27С.

Детальніше

Персональні тренування

Якщо раніше Ви не відвідували тренажерний зал і поняття не маєте з чого розпочати тренування, як розібратися в різноманітності тренажерів, то найкращим рішенням для Вас стануть заняття з персональним тренером.

Детальніше
Тренерський склад

Групові тренування

Детальніше
Розклад групових тренувань

Дитячий фітнес

Дитячі групові тренування на території фітнесу клубу Stella Residence Club проводяться в літній період з червня до кінця серпня. Тривалість тренування коливається від 50 до 60 хвилин.

Детальніше

ЄДИНОБОРСТВА

Якщо Ви прагнете підтримувати відсоток жиру в організмі на досить низькому рівні, то регулярні тренування групових програм єдиноборства будуть доречними. Єдиноборства призначені для справжніх чоловіків, адже швидкість, сила удару, витривалість та координація доля не для слабких.

Детальніше

Фітнес клуб в Одесі Stella Residence Club – єдиний на території України комплекс, який увібрав у себе всі складові відпочинку, релаксації та оздоровлення. Заняття спортом у нашому клубі – це не лише якісний результат, а й моральне задоволення від тренування.

Тільки у фітнес клубі Stella Residence міста Одеса:

  • нові тенденції відпочинку;
  • сучасне та інноваційне обладнання;
  • ексклюзивні авторські оздоровчі програми.

На території фітнес-клубу знаходиться:

  • три зали для групових занять різної спрямованості та ступеня навантаження;
  • тренажерний зал з кардіозоною та чудовим панорамним видом на море, який оснащений найновішим сучасним обладнанням провідних світових виробників;
  • 25-ти метровий басейн з двома зонами відпочинку на його території;
  • простора літня тераса, на якій Ви можете комфортно позагорати, відчувши приємне свіже морське повітря, і звичайно ж, відпочити сім’єю або компанією друзів.

Усі методики та програми об’єднані в якісну систему преміум послуг для якісної підтримки та відновлення фізичного, морального та духовного стану.