SWIMMING KIDS дає універсальне і максимально повне тренування всього опорно-рухового апарату, дає навантаження для розвитку всіх груп м’язів. Для організму дитини, що росте, це дуже важливо. Вага тіла у воді набагато менша, у зв’язку з чим повністю знімається компресійне навантаження на хребет та суглоби. Хребет і всі кінцівки витягуються під час занять плаванням, що прискорює ріст та одночасно зміцнює м’язи.

BOX KIDS – займатися боксом цілком можуть як хлопчики, так і дівчатка, навички самооборони нікому не завадять. Заняття боксом привчають дітей до дисципліни, виховують командний дух, уміння прагнути перемоги, а й спокійно приймати поразки, як частина життя. В результаті занять боксом, як стверджують досвідчені тренери, діти стають впевненішими в собі, витривалішими, менше хворіють і краще спілкуються не лише з однолітками, а й з дорослими.

ACROBATICS KIDS – вправи на силу, спритність, стрибучість, балансування. Комплекс спеціальних фізичних вправ пов’язаних із збереженням рівноваги та обертанням тіла з опорою та без опори. Стрибки, колеса, перекати, містки, берізки та стійки на руках, для розвитку гнучкості, спритності та координації рухів.

PILATES KIDS – в пілатес немає змагань, але сильне збалансоване тіло та вміння ним користуватися покращить результат у будь-якому виді спорту та дозволить уникнути травм, а вміння концентруватися та контролювати свої дії, поселить у дитині впевненість у собі та збереже нервову систему, Помірне витягнення буде стимул зростання, а навичка вибудовування не дасть розвинутись дисбалансам внаслідок занять односторонніми видами спорту чи гри на музичних інструментах.