Записатися на персональне тренування

Заняття у тренажерному залі та групові фітнес тренування рекомендується доповнювати плаванням у басейні та заняттями аквааеробікою.

Басейн клубу Stella Residence Club призначено для професійного плавання. На території басейну розташовані дві зони відпочинку, куди Ви зможете замовити собі напої та перекусити. При довжині басейну 25 метрів і ширині 7,5 метрів максимальна глибина басейну становить 1,7 метра. У басейні розташовані 6 гейзерів, через які вода сильним натиском надходить вгору, захоплюючи за собою купаючого. Обладнаний водоспадом, масаж якого впливає на організм, даруючи бадьорість та заряд енергії на цілий день. Температурний режим підтримується лише на рівні +27С.

АКВААЕРОБІКА — один із різновидів аеробіки, що проходить у басейні. Це ефективний засіб для тих, хто хоче відновити здоров’я, схуднути та підтримувати себе у тонусі. Аквааеробіка підходить практично всім завдяки відсутності великих навантажень.

Аквааеробіка вважається одним з найефективніших і найбезпечніших способів привести себе у форму. Вона являє собою вид аеробіки, при якому заняття проводяться у воді та поєднують у собі фізичні навантаження на всі основні групи м’язів людини. Вода має тонізуючий ефект на нервову систему, завдяки чому аквааеробіка приносить відчуття бадьорості, знімає стрес, підвищує енергійність, працездатність та настрій, покращує сон.

Навіть люди, які не вміють плавати, можуть займатися аквааеробікою, оскільки заняття проводяться на безпечній глибині.

Особливості:

  • завдяки зниженню ваги тіла у воді навантаження на організм і суглоби більш щадна, ніж на заняттях звичайною аеробікою на суші;
  • заняття аквааеробікою не тільки не травмують суглоби, а навпаки, збільшують їх функціональні можливості, запобігаючи передчасному зниженню їхньої гнучкості;
  • можливість отримати травму в рази менше, ніж при заняттях іншими видами спорту. Тому заняття аквааеробікою рекомендовані людям похилого віку, а також людям із хворобами хребта та суглобів.

При занятті аквааеробікою інструктор стоїть на майданчику перед басейном, демонструючи різні рухи рук, ніг і корпусу, а люди, що стоять у воді, повторюють ці вправи під ритмічну музику.

Кожне заняття займає приблизно 45-55 хвилин. Воно починається з розминки, яка включає повільні кардіовправи і вправи на розтяг м’язів, щоб підготувати тіло до підвищеної активності, а закінчується декількома заспокійливими вправами, так званої «заминкою». За оцінками, за одне заняття людина спалює близько 500–700 калорій!

Переглянути розклад групових занять з аквааеробіки Ви зможете тут.